on yılı aşkın süredir, yurt içi ve yurt dışı her türlü yüksek kaliteli yerli ve ithal ağaç ürünleri talebini karşılamak amacı ile İstanbul'da kurulmuş olan Yeşiloğlu Orman Ürünleri; tomruk kesimi, kereste kurutma ve parke üretimi konusunda ileri teknolojisi, tecrübeli kadrosu, güvenilirliği ve hizmet anlayışındaki farklılığı ile Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarındandır.
Firmamız uzun yılların verdiği, sert ağaç tecrübesi ile senede 10.000 m³ ün üzerinde tomruk kesimi, modern teknolojiye sahip 8 adet tam otomatik bilgisayarlı kereste kurutma fırınları ile senede 7000m³ sert ve yumuşak dokulu kereste kurutma kapasitesi ve modern parke üretim hattı ile senede 200.000m² uzun boy parke üretim kapasitesi ile dünyanın her yerine hizmet vermektedir.

İyi fiyat, iyi kalite, dürüstlük sözümüzün arkasında kalarak önümüzdeki yıllarda da siz değerli müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamak en büyük hedefimizdir.

Yeşiloğlu Orman Ürünleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. has been established in İstanbul in order to meet the quality timber demand of local and international market. The company has experiences in hardwood sawing, wood drying, parquet manufacturing for nearly a decade.

Firuzköy Mh. Ali Gülmez Cd. No.7 -Avcılar-İstanbul-TURKEY
Tel: +90212 423 00 22 , Fax: +90212 423 25 69